Tel. +90 212 659 11 17 (Pbx) +90 212 659 11 17 (Pbx)
Fax +90 212 659 41 77 (Pbx)
Email info@analizgroup.com.tr
Adres Başakşehir mah. Gökova cad. No: 1-A Başakşehir - İstanbul - Türkiye
   Yol Tarifi Alın

Satışını yaptığımız ürünlere değer katıyoruz…

Hakkımızda

Analiz Group olarak mekanik tesisat ürünleri ve iklimlendirme sistemleri alanında 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un yeni ve çok hızlı gelişen, lojistik olarak Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet vermekte en kolay noktalardan bir tanesi olan Başakşehir bölgesinde 4000 m2 üzerinde kapalı ve açık alanı bulunan geniş bir depolama alanımız bulunmaktadır. Firma olarak tüm Türkiye geneline gerek kendi araçlarımızla gerek anlaşmalı lojistik firmalarımızla müşterilerimizle buluşuyoruz. Bununla birlilkte geniş mühendis ve satış destek uzmanlarımızla projelendirme, keşif çalışmaları ve montörlük hizmetleri vererek sattığımız ürünlere değer katıyoruz.

Sistem klima satış, proje ve uygulamalarında Samsung, York ve Hitachi, klima santralleri, soğutma grupları ve fancoil gruplarında Aldağ, pompa ve hidrofor sistemlerinde Wilo, ısıtma gruplarında ECA ve Baymak, vana gruplarında Unival ve plastik ürünlerde GF Hakan plastik ile 10 yılı aşkın süredir birliktelik yapıyoruz.

Prensiplerimiz gereği uzmanı olduğumuz ürün veya hizmetin dışında faaliyet göstermiyoruz. Analiz Group aradığınız her ürünü bulabileceğiniz bir firma olmayı değil, alanında uzmanlaştığı marka ve ürün gruplarını müşterisine en doğru fiyat, en iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti üçgenini kurmayı başarmış ve bunu büyüyerek korumaya devam eden bir yapıya sahiptir.

Aile firmasından kurumsallığa geçişini hızla bir şekilde sürdüren ama kurumsallığa geçerken de soğuk ve partnerlerinden kopuk bir yapı değil, aksine hizmet standartını ve sürdürülebilirliği ilke edinen bir omurga kurmak bizim hedefimizdir.

Teknolojiyi her zaman takip eder ve kendimizi her zaman değişimlere açık tutarız. Çalışanlarımız bizim en önemli paydaşlarımızdır. Onlarla büyür, hep beraber gelişiriz. Ortak hedefler belirler, hep beraber seviniriz, hep beraber üzülürüz. Keyif aldığımız işi yapar, yaptığımız işten keyif alırız.

Müşterilerimiz bizim için iş ortaklarıdır. İş ortaklarımızı anlamak, sorunlara çözüm üretmeye çalışmak ve günün sonunda herkesin mutlu olmasını sağlamak temel amacımızdır. Uzun soluklu iş ortaklıkları kurmayı başarmak iş ortaklarımızla kazan-kazan ilkesiyle çalışmamızın bir eseridir.