Tel. +90 212 659 11 17 (Pbx) +90 212 659 11 17 (Pbx)
Fax +90 212 659 41 77 (Pbx)
Email [email protected]
Adres Başakşehir mah. Gökova cad. No: 1-A Başakşehir - İstanbul - Türkiye
   Yol Tarifi Alın

Geniş Ürün Gamı

Partner olarak çalıştığımız bir çok marka mekanik ve iklimlendirme olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Tek bir tedarikçi ile çalışıp işleriniz için vakit kaybının önüne geçmeyi sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve öncü markalarla yaptığınız işleri uzun yıllar referans olarak göstermenizi sağlıyoruz.


Türkiye Geneli Hızlı Teslimat ve Özel Müşteri Temsilcisi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun ürünleriniz kapınızda. Taleplerinizi mail yoluyla bize iletin ve özel müşteri temsilciniz gerekli tüm hazırlıkları çok kısa bir süre içerisinde sizler için yapsın. Online ödeme kolaylığı sayesinde kredi kartına taksit seçeneğimizle siz sadece işinize konsantre olun.

Proje ve süpervizörlük desteği

VRF klima sistemleri, yangından korunma sistemleri, ısıtma sistemleri konusunda tecrübeli mühendis kadromuz size proje çizimi, kapasite hesapları ve süpervizörlük desteğini ücretsiz olarak vermeye hazırdır.


Müşteri Sadakat Programları, Hediyeler, Geziler

Sene içinde yapacağınız alışverişler sizlere yurtdışı ve yurtiçi seyahatler, işlerinizde kullanabileceğiniz ekipmanlar, ofisinizde kullanabileceğiniz cep telefonu, dizüstü bilgisayar gibi hediyeler kazandırabilir.