Tel. +90 212 659 11 17 (Pbx) +90 212 659 11 17 (Pbx)
Fax +90 212 659 41 77 (Pbx)
Email [email protected]
Adres Başakşehir mah. Gökova cad. No: 1-A Başakşehir - İstanbul - Türkiye
   Yol Tarifi Alın

Proje Ve Süpervizörlük Hizmeti

Tüm satışını yaptığımız ürünlerde sizlere satış öncesi projelendirme ve yapınıza en verimli ürünleri seçme konusunda asistanlık yapıyoruz. Her terzi misali ele alıyor, projenin ve müşterinin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayacak şekilde çözümler üretiyoruz. Yenilikçi ve teknolojik olan tüm bayiliğini yaptığımız markaları bizim mühendisliğimiz ve sizin tasarımınızla buluşturuyoruz.


Çalışmalarınıza Konfor İle Beraber Görsellik Katın

Teknolojiyi görsellikle buluşturuyor ve uyguladığınız ürünlerin tasarımlarına eşlik etmesine özen gösteriyoruz. Kullandığımız ekipmanlarla ortamların iklimlendimesini sağlarken aynı zamanda sanatsal görüntüler çıkması için çalışıyoruz. Görsellik bizim için sizler kadar önemli..

Geniş Ürün Gamı

Partner olarak çalıştığımız bir çok marka mekanik ve iklimlendirme olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Tek bir tedarikçi ile çalışıp işleriniz için vakit kaybının önüne geçmeyi sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve öncü markalarla yaptığınız işleri uzun yıllar referans olarak göstermenizi sağlıyoruz.


Dağıtıcı Firmadan Ürün Temini Ve Uygulama Desteği

Dünya çapında alanında lider olan tüm ürünlerimizin ilk elden satıcısıyız. Aracı firma olmadan en uygun şartlarla çalışmanın keyfini sürün..