Tel. +90 212 659 11 17 (Pbx) +90 212 659 11 17 (Pbx)
Fax +90 212 659 41 77 (Pbx)
Email [email protected]
Adres Başakşehir mah. Gökova cad. No: 1-A Başakşehir - İstanbul - Türkiye
   Yol Tarifi Alın

En Ucuz Samsung Klima Fiyatları için Analiz Group!Beyaz eşya alanında bir dünya markası olan Samsung, satışa sunduğu klima modelleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Düşük güç tüketimi ve yüksek verimliliği bilinen Samsung klima modelleri, tüketiciler tarafından özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Etkili soğutma özelliği sayesinde yaz aylarında tüketicilerin nefes alabilmesini sağlayan Samsung klima modelleri, Akakçe aracılığıyla uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Samsung klima kampanyaları ve indirimleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

En İyi Samsung Klima Modelleri

Samsung klima modelleri üç ana gruba ayrılıyor. Bu modeller arasında duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar sıklıkla tercih ediliyor. Klima modellerinde kullanılan yenilikçi üçgen mimari, bulunulan ortamın yüzde 38 daha hızlı soğumasına olanak tanıyor. Ayrıca klima modelleri, üçgen mimarileri sayesinde daha fazla havayı içine çekebiliyor ve bırakabiliyor. Üçgen mimari, serin havanın daha geniş bir alana ve daha uzağa ulaşmasına da olanak tanıyor. Klimalarda yer alan V bıçak ve 30 derecelik açı sayesinde soğutma kapasitesi 14 metreye kadar çıkabiliyor. Inverter klima modelleri, oldukça etkili çalışıyor ve enerji tasarrufu yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Samsung klimalar, yüzde 68’e varan enerji tasarrufu ile tüketicilerin dikkatini çekiyor. Böylelikle Samsung klimalar, SEER 10.1 sertifikasına sahip oluyor. Samsung klima yorumları başlığından Samsung klimaların iki adet soğutma modu olduğu rahatlıkla öğrenilebiliyor. Hızlı soğutma ve rahat soğutma modları, kullanıcıların daha rahat serinlemesine olanak tanıyor. Samsung klimalarda yer alan hızlı soğutma modu, odayı yeterli sıcaklığa getiriyor ve daha sonra rahat soğutma modu da odanın içindeki sıcaklığın korunmasına yardımcı oluyor. Üstelik bu soğutma modları sayesinde insan sağlığına hiçbir zarar gelmiyor. Samsung’un özel olarak tasarladığı çift modlu soğutma teknolojisine Wind-Free teknolojisi deniyor. Samsung klimaların en önemli özellikleri arasında Wind-Free teknolojisi yer alıyor. Samsung klima özellikleri arasında anti-korozyon filtresi de bulunuyor. Anti korozyon filtresi sayesinde klimanın ömrü uzuyor ve ortama bakterilerin bırakılmasına da engel olunuyor. Samsung klima özellikleri arasında en bilinenlerinden biri de otomatik kapanma özelliği olarak biliniyor. Uyku modu olarak da bilinen bu özellik sayesinde önemli miktarda enerji tasarrufu yapabiliyor. Samsung klimalarda yer alan filtre sayesinde ortamda bulunan tozların ve bakterilerin büyük çoğunluğunu filtreleyebiliyor.

Markanın ürettiği klima modelleri, Smart Home uygulaması sayesinde hemen hemen her yerden rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Smart Home uygulaması sayesinde güç kullanımı sınırlandırılabiliyor ve oda sıcaklığı çok kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. Smart Home uygulaması, Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabiliyor.

Samsung Klima Yorumları

Samsung klima yorumları ile Samsung klima modelleri hakkında daha detaylı bilgileri elde edebilirsiniz. Üstelik yorumlarda kullanıcıların çoğu, Samsung klimalar sayesinde rahat bir gece uykusu uyuyabildiklerini belirtiyor. Klimalarda yer alan Ultra Geniş PM 2.5 filtresi, tozların 100 dakika içerisinde yüzde 99 oranında filtrelenmesine olanak tanıyor. Filtrenin kolay temizlenebilir olması, birçok kişinin dikkatini çekiyor ve bu sayede Samsung klimalar daha çok tercih ediliyor. Samsung klimalar, üçlü koruyucu teknolojisi sayesinde aşırı yüklenme ve korozyon gibi durumlara karşı daha dayanıklı yapıda bulunuyor. Üstelik markanın ürettiği klima modelleri, zor koşullara karşı dayanıklılığı ile de biliniyor ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Samsung’un ürettiği klima modelleri, sessiz çalışma özelliği ile biliniyor ve böylelikle yatak odası gibi odalar için sıklıkla tercih ediliyor. Klima modellerinin sessiz çalışma özelliği, dayanıklı yapısı ve filtre özellikleri hakkında daha detaylı bilgileri Samsung klima yorumları sayesinde okuyabilirsiniz. Sektörde önemli bir yeri olan Samsung klima fiyatları ile de birçok kişinin dikkatini çekiyor.

Samsung Klima Özellikleri

Samsung klimalarda 9.000, 12.000, 18.000, 24.000 ve 30.000 BTU kapasiteli modeller bulunuyor. Klimaların kapasitesi arttıkça soğutma gücü de önemli artışlar gösteriyor. Böylelikle kullanıcılar yaz aylarında etkili bir serinleme deneyimi yaşayabiliyor. Üstelik Samsung klimalarda kendi kendini temizleme özelliği de bulunuyor. Böylelikle klimalar, içindeki nemi ve toz zerreciklerini rahatlıkla temizleyebiliyor ve bakterilerin de üremesi engellenebiliyor. Üstelik klimada yer alan inveter motorlar, klimaların daha yüksek performans göstermesini sağlarken daha az enerji tüketmesine de olanak sağlıyor. Böylelikle Samsung klima modellerinin çoğu, A++ enerji verimliliği sınıfında yer alıyor. Öte yandan yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan Samsung klimalar, kış aylarında da ısınma amacıyla kullanılabiliyor. Klimaların birçoğu, kişileri doğrudan serinletmeyi hedefliyor fakat Samsung klimalar ortamı serinleterek kişileri dolaylı yoldan soğutuyor. Bu özelliği sayesinde soğuk algınlığı ve klima çarpması gibi durumlar en aza iniyor. Samsung klima çeşitleri, kolay kurulum özelliği ile birçok kullanıcının ilgi odağı oluyor. Tüm bu özellikleri ile dikkat çeken Samsung klima fiyatı ile de tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Samsung Klima Kampanyaları ve İndirimleri

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan klimalar, Samsung sayesinde gerçekten uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Öte yandan etkili soğutma özelliği ve düşük güç tüketimi ile bilinen Samsung klimalarda yılın her dönemi, farklı kampanyalar ve indirimler yapılıyor. Böylelikle Samsung klima fiyatları da oldukça makul seviyelere inebiliyor ve tüketiciler de rahat bir nefes alıyor. Samsung klima fiyatı ve diğer kampanyalar hakkında bilgi almak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.